Recenzia Deuter Kid Comfort III

 
 
 
 
ÚVOD > BLOG > Recenzie na výstroj > Recenzia Deuter Kid Comfort III
 
Hlasujte za nás v súťaži shop roku 2017

Pomôž nám oceniť pracovitosť, kreativitu, nápady, ústretovosť voči zákazníkom, dlhodobú serioznosť a najmä množstvo práce, práce, práce

Už po deviatykrát by sme sa radi zaradili medzi najserióznejšie a populárne eshopy na Slovensku kedže vaše DAKUJEM a naše PROSÍM je hnacím motorom v basecampe AdamSport-u. Rovnako, ako v predchádzajúcich rokoch o nich rozhodnú reálni zákazníci a odborná porota. Heureka.sk vyhlási v súťaži ShopRoku o najkvalitnejšie, najpopulárnejšie a najzaujímavejšie e-shopy slovenského internetu za rok 2017.

Radi by sme si pomerali sily s tými najlepšími na Slovensku, pomôž nám aj ty priateľu svojím hlasom. Hlasovanie ti nezaberie viac než minútu, tak smelo do toho!

Hlasovať môžeš na tejto adrese

 
 

Recenzia Deuter Kid Comfort III

My sme si zakupili detsky nosic Deuter Kid comfort III v Adamsport. Tento nosic je absolutne najlepsi, nakolko jeho 100% prepracovanie sa priamo odraza na naozajstnom komforte nosenia dietatka.

Ziadne bolesti ramien ani chrbtice. Velmi jednoducho sa upravuje a prisposobuje postave "nositela". S nosenim sa striedame s manzelom a naozaj zmenit nastavenie trva asi 8 sekund :)

Nasa dcerka je v nom spokojna, ma paradny vyhlad na svet a vsetko pohodlie...

 

 

Vdaka pripajaciemu vankusiku moze v nosici aj zdriemnut. Na dlhsej ture sme ocenili aj "drziaciky" na nozky. Nosic je vybaveny aj dvojstupnovymi pasmi pre babo takze bezpecnost nado vsetko. Strieska proti slnku, prsiplast...vsetko sucastou nosica. Taktiez ma dobry ulozny priestor aj camel bag, takze netreba ziadne dalsie tasky ani batohy. Len nalozit babo, dobre sa obliect a hor sa do hor ;) 

Sme super spokojni. 

 

Recenzovaný produkt nájdeš na tejto adrese: https://www.adamsport.eu/detsky-turisticky-nosic/deuter-kid-comfort-iii-blackgranite/

 

...

 
 
Navštívili ste
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia