Recenzia Hanwag Alaska GTX

 
 
 
 
ÚVOD > BLOG > Recenzie na obuv > Recenzia Hanwag Alaska GTX
 
Hlasujte za nás v súťaži shop roku 2017

Pomôž nám oceniť pracovitosť, kreativitu, nápady, ústretovosť voči zákazníkom, dlhodobú serioznosť a najmä množstvo práce, práce, práce

Už po deviatykrát by sme sa radi zaradili medzi najserióznejšie a populárne eshopy na Slovensku kedže vaše DAKUJEM a naše PROSÍM je hnacím motorom v basecampe AdamSport-u. Rovnako, ako v predchádzajúcich rokoch o nich rozhodnú reálni zákazníci a odborná porota. Heureka.sk vyhlási v súťaži ShopRoku o najkvalitnejšie, najpopulárnejšie a najzaujímavejšie e-shopy slovenského internetu za rok 2017.

Radi by sme si pomerali sily s tými najlepšími na Slovensku, pomôž nám aj ty priateľu svojím hlasom. Hlasovanie ti nezaberie viac než minútu, tak smelo do toho!

Hlasovať môžeš na tejto adrese

 
 

Recenzia Hanwag Alaska GTX

Celkový dojem s topánky bol a je z mojej strany veľmi, veľmi pozitívny, používam ich ako v lete tak i v zime...

Aj v lese aj pri horských prechodoch a určite majú moje skvelé odporúčanie.

Jediná vec, na ktorú by som chcel upozorniť, že v zime som tieto trekáče využil do maximálnej teploty mínus 14 stupňov.

Tieto turistické topánky sa vyznačujú predovšetkým nízkou váhou pri zaručení dostatočnej priedušnosti.

Moderne vyzerajúci dizajn "gripu" nesklamal ani na vlhkých kameňoch, kde topánka naozaj skvelo priliehala a nepustila....

 

 

Podrážka sa veľmi rýchlo prispôsobila môjmu tvaru chodidla, dokonca žiadne škrčanie počas chôdze, všetko zase na výbornú. 

Každý určite vie, že takúto topánku je dobre pred ťažkým trekom rozchodiť. 

Hoci ja som nato čas nemal, na pohodlí to neubralo. Pri výbere topánky som kládol dôraz dával na čo najmenší počet prešívania (čím menej spojov rovná sa menšia šanca preniknutia vlhkosti), hlavne v nartovej časti, kde sa namáhanie topánky najviac prejavuje. 

Taktiež som uprednostnil lepenú podrážky, čo sa osvedčilo ako perfektné, i po mnohonásobných zakopnutiach, oškretiach o špicu topánky. Nezbadal som však ani náznak povolenia gumy od kože.

Skvele osadenie a hlavne komfort som ocenil pri kovových nitoch na šnúrky, ktoré mi už nie raz na inej topánke spôsobovali otláčanie.

Hodí sa do extrémne náročných terénov, kde na základe osobných skúseností doporučujem tento model Hanwag Alaska.

 

Recenzovaný produkt nájdeš na tejto adrese: https://www.adamsport.eu/panska-vysoka-turisticka-obuv/hanwag-alaska-gtx

 

...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia