Recenzia Hanwag Nazcat GTX

 
 
 
 
ÚVOD > BLOG > Recenzie na obuv > Recenzia Hanwag Nazcat GTX
 

Recenzia Hanwag Nazcat GTX

Utorok, 25. apríl 2017
Recenzia Hanwag Nazcat GTX

Pred rokom som si kupil v Adam Sporte Rbk Hanwagy Nazcat - nie su to moje prve Hanwagy - predrym som mal  Hanwag Alaska. Vlani som moje nove Nazcaty otestoval bez rozchodenia vo Vysokych Tatrach na prechadzke na Kôprovskom štite - žiaden problem - nohy v poriadku.

Počas leta ma sprevadzali na potulkach na Kubinskej Holi na hubach a čučoriedkach. Boli to podmienky aj náročnejšie nakoľko mám rád prírodu nie len za slnka ale aj za dažďa. Prechadzal som potoky, vymole skaly .... No a čo nohy? Hanwagy obstáli. Nohy v suchu a v terene - stabilny členok. Služia paradne.

Jediné čo by sa asi dalo vytknúť je to že na ľade a zladovatelom snehu sa šmýkajú  ale predsa nie su určené na zimu tak to beriem s rezervou...

 

 

Vrelo odporucam kúpu. Ak sa mi ich podarí zničiť isto ostanem pri Hanwagu. Na fotkách vidno, že u mna si užiju svoje. Nestihol som ich ešte očistiť zo včerajšej prechádzky????.

Ivan F. Dolný Kubín

Recenzované topánky nájdeš na tejto adrese: https://www.adamsport.eu/panska-vysoka-turisticka-obuv/hanwag-nazcat-gtx-erde-brown/

 

 

...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia