Recenzia lyže Fischer + Dynafit TLT Speed Turn

 
 
 
 
ÚVOD > BLOG > Recenzie na výstroj > Recenzia lyže Fischer + Dynafit TLT Speed Turn
 

Recenzia lyže Fischer + Dynafit TLT Speed Turn

Utorok, 18. apríl 2017

Keďže prvé túry na skialpoch už mám za sebou rozhodol som sa vymeniť výbavu na tento príjemný šport. Moje lyže z druhej ruky slúžili dobre, no ich hmotnosť a nespoľahlivé viazanie mi často znepríjemňovali šľapanie ako aj zjazd.

Obchod Adamsport poznám už dlhšie a pri nákupe v ňom som bol vždy spokojný, takže keď som sa dozvedel o výhodných akciách na skialp sety moje kroky smerovali práve tam. Vyhliadol som si Economy set pozostávajúci z lyží Fischer Alproute 78 a techového viazania Dynafit TLT Speed Turn 2.0.

Set som prvý krát vyskúšal nezvyčajne – na zjazdovke. Prekvapilo ma že aj napriek nízkej váhe boli lyže dobre ovládateľné a klasickú lyžovačku som si užil skoro ako so zjazdovými lyžami...

 

 

Ich kvalitu som však ocenil až pri prvej túre. Nízka váha lyží rovnako ako aj viazania  výrazne uľahčili výstup, čo veľmi príjemne vplýva na psychiku turistu. Viazanie je jednoducho nastaviteľné a spoľahlivé.

Ak máte staršiu výbavu a prvú fázu sialp začiatočníka ste už prekonali, nová výbava  Vám otvorí nové možnosti, spríjemni športové chvíle a tým sa môžete posúvať ďalej.

Rád by som ešte poukázal na príjemný personál obchodu Adamsport. Vždy sú ochotní poradiť a aj napriek výhodným cenám stále spravia zľavu.

Michal M.

 

Recenzované lyže nájdeš na tejto adrese: https://www.adamsport.eu/skialpinisticke-lyze/fischer-tour-alproute-78-2016-17/

Recenzované viazanie nájdeš na tejto adrese: https://www.adamsport.eu/skialpinisticke-viazania/dynafit-tlt-speed-turn-2.0

 

...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia