Recenzia Petzl Stop

 
 
 
 
ÚVOD > BLOG > Recenzie na výstroj > Recenzia Petzl Stop
 
Hlasujte za nás v súťaži shop roku 2017

Pomôž nám oceniť pracovitosť, kreativitu, nápady, ústretovosť voči zákazníkom, dlhodobú serioznosť a najmä množstvo práce, práce, práce

Už po deviatykrát by sme sa radi zaradili medzi najserióznejšie a populárne eshopy na Slovensku kedže vaše DAKUJEM a naše PROSÍM je hnacím motorom v basecampe AdamSport-u. Rovnako, ako v predchádzajúcich rokoch o nich rozhodnú reálni zákazníci a odborná porota. Heureka.sk vyhlási v súťaži ShopRoku o najkvalitnejšie, najpopulárnejšie a najzaujímavejšie e-shopy slovenského internetu za rok 2017.

Radi by sme si pomerali sily s tými najlepšími na Slovensku, pomôž nám aj ty priateľu svojím hlasom. Hlasovanie ti nezaberie viac než minútu, tak smelo do toho!

Hlasovať môžeš na tejto adrese

 
 

Recenzia Petzl Stop

Pred asi pred pol rokom som si v predajni Adam športu v Ružomberku zakúpil zlaňovaciu pomôcku Petzl Stop.

Pri kúpe lezeckých potrieb preferujem osobný odber, a tak som sa vybral na obchodnú misiu po Ružomberských športových obchodoch s jasným cieľom zakúpenia Petzl Stop. Nikde nebola daná pomôcka dostupná k okamžitému odberu a v každej predajni sa čakalo cirka 3-4 dni na dodanie tovaru.

Len v Adamšporte mi ju vedel predavač zabezpečiť na druhý deň a keďže som študent, ako bonus som dostal 10 % zľavu na tovar a z toho dôvodu sa stal tento obchod mojou pravidelnou zástavkou pri nákupe a športového a horolezeckého vybavenia...

 

 

Petzl stop zatiaľ slúži výborne a aj ako voľnočasová zábavka tak isto aj ako pracovná pomôcka pri občasných výškových prácach. Má všestranné využite a myslím si, že pomôcka splní nároky rekreačného ale aj profesionálneho milovníka športov či človeka využívajúceho horolezeckú metodiku pri svojej práci.

A s malou zľavou pre študentov vám ostane aj na malé pivko :) 

Daniel B. Stankovany

 

Recenzovaný produkt nájdeš na tejto adrese: https://www.adamsport.eu/zlanovacie-brzdy/petzl-stop

 

 

...

 
 
Navštívili ste
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia