Recenzia Warmpeace Drake

 
 
 
 
ÚVOD > BLOG > Recenzie na oblečenie > Recenzia Warmpeace Drake
 

Recenzia Warmpeace Drake

Utorok, 18. apríl 2017

Bundu Warmpeace Drake som si kúpil  v jeseni minulého roka so zámerom, že ju budem využívať ako termoizolačnú vrstvu v zimných mesiacoch pod nepremokavú bundu. Vrstvenie oblečenia je predsa v móde. Samozrejme som začal bundu testovať  hneď na jeseň, kedy som ju využíval ako vrchnú vrstvu.

Bundu mám v čiernej farbe, považujem to ako výhodu, nevidno na nej žiadne známky použitia, dokonca odolá jemným prehánkam, bez toho, aby po nej ostali takzvané mapy. Bunda je ultraľahká, fakt sa na ňu rýchlo zvyká a ani v zime som ju nevymenil za zimnú, stačil hrubší sveter pod ňu a krásne izolovala...

 

 

V zimných mesiacoch som ju využil aj pri vysokohorskej turistike ako poistku zbalenú v malom vrecku v ruksaku, vďaka jej nízkej váhe a malému objemu to bola skoro zanedbateľná položka. Na vrcholoch štítov izolovala aj proti nepríjemnému vetru. Dá sa použiť aj ako vetrovka do mesta, nakoľko je jednoduchého strihu.

Odkedy ju mám, cestuje so mnou asi všade, vrelo odporúčam na voľnočasové aktivity, prechádzky, do mesta, ale tiež aj na turistiku.

Dalibor K. Vrbov

 

Páperové bundy nájdeš na tejto adrese: https://www.adamsport.eu/panske-paperove-bundy


 

 

...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia