ÚVOD > ŠPORT > Vodáctvo > Rekreačné člny
 
Cenová hladina
Výrobcovia
Filtrovanie produktov podľa výrobcov
Špeciálne skupiny
Filtrovanie podľa špeciálnych skupín
Dostupnosť
Filtrujte podľa dostupnosti produktov
 
 
Hlasujte za nás v súťaži shop roku 2017

Pomôž nám oceniť pracovitosť, kreativitu, nápady, ústretovosť voči zákazníkom, dlhodobú serioznosť a najmä množstvo práce, práce, práce

Už po deviatykrát by sme sa radi zaradili medzi najserióznejšie a populárne eshopy na Slovensku kedže vaše DAKUJEM a naše PROSÍM je hnacím motorom v basecampe AdamSport-u. Rovnako, ako v predchádzajúcich rokoch o nich rozhodnú reálni zákazníci a odborná porota. Heureka.sk vyhlási v súťaži ShopRoku o najkvalitnejšie, najpopulárnejšie a najzaujímavejšie e-shopy slovenského internetu za rok 2017.

Radi by sme si pomerali sily s tými najlepšími na Slovensku, pomôž nám aj ty priateľu svojím hlasom. Hlasovanie ti nezaberie viac než minútu, tak smelo do toho!

Hlasovať môžeš na tejto adrese

 
 

Rekreačné člny

Zoradiť podľa: Zostupné poradie
Zobraziť: 
 
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
101,85 € 81,40 € Ušetríš 20 %
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Na objednávku
49,02 € 44,12 € Ušetríš 10 %
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Momentálne vypredané
60,34 € 39,90 € Ušetríš 34 %
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
79,21 € 69,90 € Ušetríš 12 %
 
 
Navštívili ste
 
 
Rekreačné člny

Chceš stráviť pekné chvíle na člne s rodinou? Rekreačný čln, ktorý ti my ponúkame ti zabezpečí spojenie príjemného s užitočným. Športuješ a zároveň obdivuješ a spoznávaš krajinu. Člnkovanie pri morských pobrežiach, na jazerách, či po rieke - rekračný čln ti garantuje dokonalý zážitok. 

Nestrachuj sa o váhu, naše rekreačné člny sú praktické a vďaka viacerým nafukovacím komorám absolútne bezpečné. Ak si už unavený z pádlovania, pri nafukovacom člne Sevylor CARAVELLE KK 105 je možné použiť aj elektrický motor bez použitia zrkadla! 

Ak si rybár a hľadáš vhodnejší rybársky čln (ktorý však môžeš využiť aj na trávenie chvíľ s rodinou), aj ten nájdeš na našom e-shope.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia