ÚVOD > ŠPORT > Vodáctvo > Rybárske člny
 
Cenová hladina
 
 
Hlasujte za nás v súťaži shop roku 2017

Pomôž nám oceniť pracovitosť, kreativitu, nápady, ústretovosť voči zákazníkom, dlhodobú serioznosť a najmä množstvo práce, práce, práce

Už po deviatykrát by sme sa radi zaradili medzi najserióznejšie a populárne eshopy na Slovensku kedže vaše DAKUJEM a naše PROSÍM je hnacím motorom v basecampe AdamSport-u. Rovnako, ako v predchádzajúcich rokoch o nich rozhodnú reálni zákazníci a odborná porota. Heureka.sk vyhlási v súťaži ShopRoku o najkvalitnejšie, najpopulárnejšie a najzaujímavejšie e-shopy slovenského internetu za rok 2017.

Radi by sme si pomerali sily s tými najlepšími na Slovensku, pomôž nám aj ty priateľu svojím hlasom. Hlasovanie ti nezaberie viac než minútu, tak smelo do toho!

Hlasovať môžeš na tejto adrese

 
 
Zoradiť podľa: Zostupné poradie
Zobraziť: 
 
Zvoľte si niektorú z kategórií.
 
 
Navštívili ste
 
 
Rybárske člny

Chytanie rýb je koníčkom pre nejedného z nás. Rybárčenie si vyžaduje veľkú trpezlivosť a veľa skúseností. No aký by si to bol rybár bez kvalitného rybárskeho člna

Rybársky nafukovací čln, ktorý ti my ponúkame a odporúčame ti zabezpečí dokonalý zážitok, či už vďaka nerušenému chytaniu rýb alebo priaznivej okolnosti - a to - rybársky čln je univerzálny, čo znamená, že ho môžeš využiť aj ako rekreačný čln na trávenie chvíľ s rodinou.  

Bezpečnosť, stabilitu a komfort plavby ti zaručuje šesť nezávislých vzduchových komôr. Nezabudni využiť aj úchytky na udice, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou člna. 

V prípade, že hľadáš čisto rekreačný čln - zaručujeme ti, že u nás si vyberieš.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia