Preteky

ÚVOD > BLOG > Preteky

Preteky

NightRun Liptovský Mikuláš 7.7. 2018

7.7.2018 som sa zúčastnil tzv. NightRun-u v Lipt. Mikuláši, ktorý patrí do série 123athlon. Na výber sme mali dve trate o dĺžke 5km a 10km, ja som absolvoval tú dlhšiu. Na štart 10km trate sa postavilo 109 ľudí. Dostal som veľmi pekné štartovné číslo (69). Podľa niektorých som vyhral už v momente ked som dostal to číslo :D

Celý článok...

Triathlon Attack 11.8. 2018

V sobotu 11.8.2018 som sa zúčastnil jedného pekného triatlonu s názvom Triathlon Attack. Už dva dni pred štartom robil môj žalúdok divné pohyby s nie pekným výsledkom na wc :D Ale tak povedal som si nerieš to veď to len zo stresu. Takže na štart som sa postavil fajne odľahčený (vyprázdnený) s raňajkami vo forme polovice suchého rožka. Dúfal som, že situácia sa zlepší po pár prejdených kilometroch.

Od Tatier k Dunaju 2018

Asi už skoro všetci viete, aký úspech vybojovali bežci z Ružomberka. Ale pre istotu to ešte raz spomeniem aby o tom vedeli aj tí, ku ktorým sa to nedostalo. V sobotu a nedeľu sa konal už 6. ročník behu Od Tatier k Dunaju, kde nechýbali ani Ružomberčania. Ja som bol tiež súčasťou jedného čisto ružomberského tímu Ružomberok v pohybe a mal som tú česť reprezentovať svoje mesto.

Návrat do minulosti úspešným Nultým ročníkom Štefanského behu v Ružomberku

Športová história sa obyčajne nie vždy na deň a hodinu opakuje, posledne síce s malým posunom piatich dní ale predsa bola prítomná opäť po 24 rokoch v Ružomberku na Nultom ročníku Štefanského behu.

Vertical Brestová

2. ročník verticalu na Brestovú poriadne preveril každého pretekára. Chlad, sneh a výživné stúpanie, tak s týmito vecami sa museli súťažiaci vysporiadať. V krátkom reporte ti prinesieme, čo podstatné sa na preteku Vertical Brestová odohralo...

Ako sa bežalo na Malinné

Sobota 1. októbra sa v hrabovskej doline niesla v znamení špotu. Prebiehal totiž 2. ročník preteku s názvom Beh na Malinné. V nasledujúcom reporte sa dozvieš všetko podstatné očami nášho pretekára Filipa :)