Preteky

 
 
 
 
ÚVOD > BLOG > Preteky
 

NightRun Liptovský Mikuláš 7.7. 2018

Štvrtok, 6. september 2018

7.7.2018 som sa zúčastnil tzv. NightRun-u v Lipt. Mikuláši, ktorý patrí do série 123athlon. Na výber sme mali dve trate o dĺžke 5km a 10km, ja som absolvoval tú dlhšiu. Na štart 10km trate sa postavilo 109 ľudí. Dostal som veľmi pekné štartovné číslo (69). Podľa niektorých som vyhral už v momente ked som dostal to číslo :D

Celý článok...
 

Triathlon Attack 11.8. 2018

Štvrtok, 6. september 2018

V sobotu 11.8.2018 som sa zúčastnil jedného pekného triatlonu s názvom Triathlon Attack. Už dva dni pred štartom robil môj žalúdok divné pohyby s nie pekným výsledkom na wc :D Ale tak povedal som si nerieš to veď to len zo stresu. Takže na štart som sa postavil fajne odľahčený (vyprázdnený) s raňajkami vo forme polovice suchého rožka. Dúfal som, že situácia sa zlepší po pár prejdených kilometroch.

 

 

 

Celý článok...
 

Od Tatier k Dunaju 2018

Štvrtok, 6. september 2018

Asi už skoro všetci viete, aký úspech vybojovali bežci z Ružomberka. Ale pre istotu to ešte raz spomeniem aby o tom vedeli aj tí, ku ktorým sa to nedostalo. V sobotu a nedeľu sa konal už 6. ročník behu Od Tatier k Dunaju, kde nechýbali ani Ružomberčania. Ja som bol tiež súčasťou jedného čisto ružomberského tímu Ružomberok v pohybe a mal som tú česť reprezentovať svoje mesto.

 

 

 

Celý článok...
 

Návrat do minulosti úspešným Nultým ročníkom Štefanského behu v Ružomberku

Piatok, 30. december 2016

Športová história sa obyčajne nie vždy na deň a hodinu opakuje, posledne síce s malým posunom piatich dní ale predsa bola prítomná opäť po 24 rokoch v Ružomberku na Nultom ročníku Štefanského behu.

Celý článok...
 

Liptovský Štefanský Beh 2019

Pondelok, 14. november 2016

Celý článok...
 

Vertical Brestová

Sobota, 8. október 2016

2. ročník verticalu na Brestovú poriadne preveril každého pretekára. Chlad, sneh a výživné stúpanie, tak s týmito vecami sa museli súťažiaci vysporiadať. V krátkom reporte ti prinesieme, čo podstatné sa na preteku Vertical Brestová odohralo...

Celý článok...
 

Ako sa bežalo na Malinné

Piatok, 7. október 2016

Sobota 1. októbra sa v hrabovskej doline niesla v znamení špotu. Prebiehal totiž 2. ročník preteku s názvom Beh na Malinné. V nasledujúcom reporte sa dozvieš všetko podstatné očami nášho pretekára Filipa :)

Celý článok...
 
 
 
Navštívili ste
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia