Cenová hladina
 
 
Acron

Spoločnosť Acron  vznikla v roku 1993 so zámerom prevádzkovania obchodnej činnosti. Uz skoro sa stala významným zástupcom mnohých zahraničných výrobcov outdoorového vybavenia, najmä švajčiarskej spoločnosti Wenger vyrábajúca celosvetovo známe nože, je ďalej značiek PacSafe, TravelSafe, Coghlan 's, OASE outdoor, Joker CI Optimus, ktorých tovar, rovnako ako svoje vlastné výrobky so značkou Acron outdoorového vybavenia, dováža veľkoobchodne, distribuuje do obchodu na obchodných strediskách na Územií celej SR. V Súvislosti so vstupom Slovenskej Republiky do EÚ potom oblasť svojho pôsobenia rozšírila aj o Krajiny Európskeho spoločenstva. V roku 2008 otvorila spoločnosť Acron Czech, s.r.o. v spolupráci s jedným z najväčších ditributorů športových odevov, obuvi a doplnkov HUDYsport a.s. novú predajňu na letisku Praha - Ruzyně.


Oficiálny web výrobcu nájdeš na adrese: http://acron.cz/

 
 
Hlasujte za nás v súťaži shop roku 2017

Pomôž nám oceniť pracovitosť, kreativitu, nápady, ústretovosť voči zákazníkom, dlhodobú serioznosť a najmä množstvo práce, práce, práce

Už po deviatykrát by sme sa radi zaradili medzi najserióznejšie a populárne eshopy na Slovensku kedže vaše DAKUJEM a naše PROSÍM je hnacím motorom v basecampe AdamSport-u. Rovnako, ako v predchádzajúcich rokoch o nich rozhodnú reálni zákazníci a odborná porota. Heureka.sk vyhlási v súťaži ShopRoku o najkvalitnejšie, najpopulárnejšie a najzaujímavejšie e-shopy slovenského internetu za rok 2017.

Radi by sme si pomerali sily s tými najlepšími na Slovensku, pomôž nám aj ty priateľu svojím hlasom. Hlasovanie ti nezaberie viac než minútu, tak smelo do toho!

Hlasovať môžeš na tejto adrese

 
 
Zoradiť podľa: Zostupné poradie
Zobraziť: 
 
Zvoľte si niektorú z kategórií.
 
 
Navštívili ste
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia