ÚVOD > ZNAČKY > Meindl
 
NEZMEŠKAJTE DOPRAVU ZDARMA
18.11.2019
 
 
Cenová hladina
 
 
Dni dopravy zdarma

 

Priprav sa na Vianoce v kľude, bez stresu a z pohodlia domova. Navyše bez poštovného! Zimná edícia dní dopravy zdarma je tu! Aj tento rok zaplatíme dopravu za teba až počas šiestich dní akcie Dni dopravy zdarma 2019, ktorá sa bude konať v čase od 15.11. 2019 - 17.11. 2019.
Začiatok akcie je 15.11. 09:00 a koniec akcie je 17.11. 23:59

To znamená, že za každú objednávku nad 15€ v čase trvania akcie poštovné zaplatíme za teba! Doprava zdarma však platí iba na území Slovenskej republiky. Neriskuj nákupom v podozrivých obchodoch.

 
 
Najpredávanejšie
 
 

Meindl

 
Zvoľte si niektorú z kategórií.
 
 
Navštívili ste
 
 
Meindl

Lukas Meindl GmbH & Co.KG, obyčajne známa ako Meindl, je nemecká obuvnícka firma so sídlom v Bavorsku, ktorá je známa vďaka svojim kvalitným produktom zameraným na pešiu turistiku a lezenie v horách. História spoločnosti sa tiahne do roku 1683 a dodnes si zachováva svoje ručné remeselné spracovanie obuvi.

Dnes je spoločnosť Meindl jedna z mála spoločností, ktoré skutočne vyrábajú svoje topánky v Nemecku. Je pokračovateľom viac ako 300 ročnej tradície ručnej výroby topánok. Samozrejme, že spôsob výroby sa v priebehu rokov zmenil. Ľudia a stroje teraz vykonávajú viac ako 200 pracovných fáz pri výrobe kvalitnej trekkingovej obuvi. Pozornosť, ktorú spoločnosť venuje detailom, je bezkonkurenčná a mnohé jej modely získali národné i medzinárodné ocenenia.

Hľadáš produkt od tohto výrobcu, ale v našej ponuke sa nenachádza? Pomôž si prelistovaním online katalógu Meindl, z ktorého ti v prípade tvojho záujmu vieme objednať špecificky vybratý tovar!

Oficiálny web výrobcu nájdeš na tejto adrese: http://www.meindl.de/

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia