ÚVOD > ZNAČKY > Benesport
 
Cenová hladina
 
 
Hlasujte za nás v súťaži shop roku 2017

Pomôž nám oceniť pracovitosť, kreativitu, nápady, ústretovosť voči zákazníkom, dlhodobú serioznosť a najmä množstvo práce, práce, práce

Už po deviatykrát by sme sa radi zaradili medzi najserióznejšie a populárne eshopy na Slovensku kedže vaše DAKUJEM a naše PROSÍM je hnacím motorom v basecampe AdamSport-u. Rovnako, ako v predchádzajúcich rokoch o nich rozhodnú reálni zákazníci a odborná porota. Heureka.sk vyhlási v súťaži ShopRoku o najkvalitnejšie, najpopulárnejšie a najzaujímavejšie e-shopy slovenského internetu za rok 2017.

Radi by sme si pomerali sily s tými najlepšími na Slovensku, pomôž nám aj ty priateľu svojím hlasom. Hlasovanie ti nezaberie viac než minútu, tak smelo do toho!

Hlasovať môžeš na tejto adrese

 
 
Zoradiť podľa: Zostupné poradie
Zobraziť: 
 
Zvoľte si niektorú z kategórií.
 
 
Navštívili ste
 
 
Benesport

Po 15 rokoch existencie je táto značka na Slovensku považovaná nielen za synonymum úspechu ale aj kvality, ktorou sa jej výrobky úspešne zapísali do povedomia odberateľov a zákazníkov na celom Slovensku. V roku 2000 začala firma používať okrem značky BENE i značku BENESPORT. Obe značky sú registrované ochrannou známkou. BENE je latinské slovko, ktoré v preklade znamená dobre a to slovo je základom našej firemnej filozofie. Naším cieľom je, aby sa naši zákazníci cítili za každých podmienok v našich veciach dobre a aby bolo dobro tým, čo ich bude po celý život sprevádzať a k tomu by sme radi prispeli aj my. Firma momentálne sídli v Spišských Tomášovciach a zamestnáva 30 pracovníkov z okolitých obcí.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia