ÚVOD > ZNAČKY > Bollé
 
Cenová hladina
Výrobcovia
Filtrovanie produktov podľa výrobcov
Špeciálne skupiny
Filtrovanie podľa špeciálnych skupín
Dostupnosť
Filtrujte podľa dostupnosti produktov
 
 
Hlasujte za nás v súťaži shop roku 2017

Pomôž nám oceniť pracovitosť, kreativitu, nápady, ústretovosť voči zákazníkom, dlhodobú serioznosť a najmä množstvo práce, práce, práce

Už po deviatykrát by sme sa radi zaradili medzi najserióznejšie a populárne eshopy na Slovensku kedže vaše DAKUJEM a naše PROSÍM je hnacím motorom v basecampe AdamSport-u. Rovnako, ako v predchádzajúcich rokoch o nich rozhodnú reálni zákazníci a odborná porota. Heureka.sk vyhlási v súťaži ShopRoku o najkvalitnejšie, najpopulárnejšie a najzaujímavejšie e-shopy slovenského internetu za rok 2017.

Radi by sme si pomerali sily s tými najlepšími na Slovensku, pomôž nám aj ty priateľu svojím hlasom. Hlasovanie ti nezaberie viac než minútu, tak smelo do toho!

Hlasovať môžeš na tejto adrese

 
 
Vyberte si z ponuky

Prilby Bollé

Prilby Bollé (1)Bollé

Zoradiť podľa: Zostupné poradie
Zobraziť: 
 
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
75,00 € 29,90 € Ušetríš 60 %
 
 
Navštívili ste
 
 
Bollé

História Bollé začína v roku 1888 v malom mestečku Oyonnax vo Francúzsku. Tam Seraphim Bollé začal vyrábať hrebene a vlasové doplnky pre miestne obyvateľstvo.
V roku 1960 firma Bollé priniesla na trh prvýkrát lyžiarske okuliare. Ako vedúca spoločnosť  v priemysle rozšíril podnikanie z malého dvora na firmu patriacu medzi najznámejších svetových výrobcov prémiových okuliarov.
Dnes, viac ako 125 rokov neskôr, produkty Bollé sú predávané a podporované na celom svete. Bollé vyvinula silnú pozíciu na trhu pre zimné športy, golf, tenis...


Oficiálny web výrobcu nájdeš na adrese: http://www.bolle.com/gb/

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia