ÚVOD > ZNAČKY > BioLite
 
Cenová hladina
Výrobcovia
Filtrovanie produktov podľa výrobcov
Dostupnosť
Filtrujte podľa dostupnosti produktov
 
 
BioLite

BioLite je americká spoločnosť, ktorá prostredníctvom svojich produktov okrem funkčnosti prispieva aj pridanou hodnotou. Ako vyplýva z nadpisu: Engergy Everywhere – možno už tušíte akým smerom sa firma uberá.

Alec Drummond a Jonathan Cedar založili projekt BioLite v New York City. Písal sa rok 2006 a Jonathan, ako zanietený milovník táborenia, začal vyrábať prvé prototypy. V roku 2015 sa firma rozrástla na 38 zamestnancov. Nabral tak odborníkov, ktorí majú 50 ročné skúsenosti s vývojom produktov a v kapse viac ako 30 patentov.


 

V prípade, že si hľadáš produkt od tohto výrobcu, ktorý nemáme v našej ponuke, odporúčame ti prelistovať online katalóg BioLite, z ktorého ti v prípade tvojho záujmu vieme objednať práve tvoj vybratý tovar! 

Oficiálny web výrobcu nájdeš na adrese: https://www.bioliteenergy.com/

 
 
Hlasujte za nás v súťaži shop roku 2017

Pomôž nám oceniť pracovitosť, kreativitu, nápady, ústretovosť voči zákazníkom, dlhodobú serioznosť a najmä množstvo práce, práce, práce

Už po deviatykrát by sme sa radi zaradili medzi najserióznejšie a populárne eshopy na Slovensku kedže vaše DAKUJEM a naše PROSÍM je hnacím motorom v basecampe AdamSport-u. Rovnako, ako v predchádzajúcich rokoch o nich rozhodnú reálni zákazníci a odborná porota. Heureka.sk vyhlási v súťaži ShopRoku o najkvalitnejšie, najpopulárnejšie a najzaujímavejšie e-shopy slovenského internetu za rok 2017.

Radi by sme si pomerali sily s tými najlepšími na Slovensku, pomôž nám aj ty priateľu svojím hlasom. Hlasovanie ti nezaberie viac než minútu, tak smelo do toho!

Hlasovať môžeš na tejto adrese

 
 

BioLite

Zoradiť podľa: Zostupné poradie
Zobraziť: 
 
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
119,00 € 99,00 € Ušetríš 17 %
 
 
Navštívili ste
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia