Liptovský Štefanský Beh 2019

 
 
 
 
ÚVOD > BLOG > Preteky > Liptovský Štefanský Beh 2019
 

Liptovský Štefanský Beh 2019

Pondelok, 14. november 2016

Naším cieľom je tento rok priniesť príjemnú vianočnú náladu medzi všetkých návštevníkov, podporovateľov a bežcov. Najväčšia odmena pre nás organizátorov, dobrovoľníkov je Váš dobrý pocit a vaša spokojnosť, ktorú by sme si radi získali už 4.ročníkom Štefanského behu v Ružomberku.

Organizátor vyhlasuje pre tieto preteky špeciálnu kategóriu: ,,Zabavme sa spoločne,, ktorá bude vyhlásená samostatne a môže sa do nej zapojiť, každý pretekár. Odmenení budú bežci, ktorí budú mať najzaujímavejšie, najzábavnejšie resp. najvtipnejšie kostýmy, dresy, masky, vybavenie (fantázii sa obmedzenia nekladú) a absolvujú v nich svoju trať podľa príslušnej kategórie. Bežci , ktorí prídu v netradičnom športovom oblečení, kostýme, maske neplatia ŠTARTOVNÉ.

…aby toho nebolo po Vianociach málo ;) Organizátor zabezpečí pre všetkých pitný režim, občerstvenie, liptovská kapustnica, pivko, varené vínko, liptovské droby a ďalšie vianočné pochutiny v spolupráci s partnerom podujatia Čierny Kameň a Liptovské droby.

…nielen pre bežcov, ale pre všetkých, ktorí prejavia záujem!


Registrácia: Zaregistrujte sa online do 25.12.2019 najneskôr do 12,00h. POZOR!!! Pre tých čo sa neprihlásili online bude prihlásenie na mieste možné iba do 11.30h, platí pre všetky vekové kategórie. Celá suma vyzbieraná prostredníctvom štartovného bude venovaná na podporu Ružomberskej bežeckej ligy 2020 na technické a organizačné zabezpečenie.

Štartovné: Pre online prihlásených 6€ a pre prihlásených na mieste 10€. Bežci , ktorí prídu v netradičnom športovom oblečení, kostýme, maske neplatia ŠTARTOVNÉ Všetky detské kategórie až po kategórie juniorov štartovné neplatia.

Prezentácia: V deň pretekov v priestore štartu a cieľa 10,00 – 11,30h. resp. najneskôr 30 min. pred štartom príslušnej kategórie.

Časový rozpis: 

Ceny: Prví traja pretekári v kategóriách od kategórie deti 3 budú vyhlásení a obdržia medaily a diplomy. Kategórie deti 1 a 2 dostanú účastnícku medailu. Po ukončení pretekov bude pripravená pre všetkých štartujúcich pretekárov tombola s hodnotnými vecnými cenami od sponzorov podujatia.

Trať: Vedie mestskými komunikáciami (asfalt, dlažba, schody). Hlavná trať s dĺžkou 10km sa skladá z dvoch 5km okruhov, ktoré sa bežia dva krát. Kratšia 5km dlhá trať sa beží jeden okruh.

2 kolá - Hlavná kategória 10km

Meranie časov: Časomiera PT prostredníctvom čipov u detských kategórii fotobunka/ručne.

Hlavný organizátor: AdamSport, o.z Ružomberok v pohybe, Pivovar Čierny Kameň

Podporný tím: OZ Ružomberok v pohybe, o.z Ružomberčan, R-magazín, Concordia 1906

Generálni sponzori: Adamsport

Riaditeľ pretekov: Patrik Lupták

Autor trate: Tomáš Gazdarica

Hlavný rozhodca: Ladislav Valent

Viac informácii:

Organizátori o.z Ružomberok v pohybe
Patrik Lupták 0915 824 928,
Tomáš Gazdarica 0907 839 754

 

 

 

...

 
 
Navštívili ste
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia