Cenová hladina
Zameranie šporesterov
Výrobcovia
Filtrovanie produktov podľa výrobcov
Dostupnosť
Filtrujte podľa dostupnosti produktov
 
 
Hlasujte za nás v súťaži shop roku 2017

Pomôž nám oceniť pracovitosť, kreativitu, nápady, ústretovosť voči zákazníkom, dlhodobú serioznosť a najmä množstvo práce, práce, práce

Už po deviatykrát by sme sa radi zaradili medzi najserióznejšie a populárne eshopy na Slovensku kedže vaše DAKUJEM a naše PROSÍM je hnacím motorom v basecampe AdamSport-u. Rovnako, ako v predchádzajúcich rokoch o nich rozhodnú reálni zákazníci a odborná porota. Heureka.sk vyhlási v súťaži ShopRoku o najkvalitnejšie, najpopulárnejšie a najzaujímavejšie e-shopy slovenského internetu za rok 2017.

Radi by sme si pomerali sily s tými najlepšími na Slovensku, pomôž nám aj ty priateľu svojím hlasom. Hlasovanie ti nezaberie viac než minútu, tak smelo do toho!

Hlasovať môžeš na tejto adrese

 
 
Polar

Túžba Polar byť najlepší je možná len vďaka ambicioznym a vysoko talentovanym týmom profesionálov, ktorí stále veria, čo robí polar dnes a ako to robili viac ako pred 30 rokmi. Polar zamestnáva 1200 ľudí po celom svete, má 26 dcérskych spoločností po celom svete a riadi distribučné siete dodávajúce do viac než 35000 maloobchodných predajní vo viac ako 80 krajinách sveta. Tak to je to, čo nazývame moc za Polar.

 

 
 
Vyberte si z ponuky

Športestery Polar

Športestery Polar (1)Polar

Zoradiť podľa: Zostupné poradie
Zobraziť: 
 
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
229,00 € 160,00 € Ušetríš 30 %
 
 
Navštívili ste
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia