Cenová hladina
 
 
Hlasujte za nás v súťaži shop roku 2017

Pomôž nám oceniť pracovitosť, kreativitu, nápady, ústretovosť voči zákazníkom, dlhodobú serioznosť a najmä množstvo práce, práce, práce

Už po deviatykrát by sme sa radi zaradili medzi najserióznejšie a populárne eshopy na Slovensku kedže vaše DAKUJEM a naše PROSÍM je hnacím motorom v basecampe AdamSport-u. Rovnako, ako v predchádzajúcich rokoch o nich rozhodnú reálni zákazníci a odborná porota. Heureka.sk vyhlási v súťaži ShopRoku o najkvalitnejšie, najpopulárnejšie a najzaujímavejšie e-shopy slovenského internetu za rok 2017.

Radi by sme si pomerali sily s tými najlepšími na Slovensku, pomôž nám aj ty priateľu svojím hlasom. Hlasovanie ti nezaberie viac než minútu, tak smelo do toho!

Hlasovať môžeš na tejto adrese

 
 
Aku

Turistická obuv AKU sa dá charakterizovať pri každom novom modeli, ktorý je vyrobený so skutočnou lásku k výrobku, postavený na dlhoročnej tradícii prestížnej talianskej remeselnej zručnosti. Výskum pomocou vlastných nových technológii a výskumom AKU, spoločne s dizajnom a garantovanou kvalitou sa produkty AKU dostali na špicu outdorového trhu s trekovou obuvou.

V prípade, že si vo hľadáš produkt od tohto výrobcu, ktorý nemáme v našej ponuke odporúčame ti prelistovať online katalóg obuvi Aku, z ktorého ti v prípade tvojho záujmu vieme objednať práve tvoj vybratý tovar! 

Oficiálny web výrobcu nájdeš na adrese: https://www.aku.it

 
 
Vyberte si z ponuky

Turistická obuv Aku

Turistická obuv Aku (0)Zoradiť podľa: Zostupné poradie
Zobraziť: 
 
Zvoľte si niektorú z kategórií.
 
 
Navštívili ste
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia