ÚVOD > ZNAČKY > Converse
 
NEZMEŠKAJTE DOPRAVU ZDARMA
18.11.2019
 
 
Cenová hladina
 
 
Converse

CONVERSE Chuck Taylor je už ikonické meno pre najoblúbenejšie tenisky od značky Converse. Converse je známa najmä kvôli teniskám, no čím ďalej tým viac sa presadzuje aj ponukou oblečenia ako mikín, tričiek či kabeliek.

Značka Converse je dnes divíziou Nike, Inc. Nike má vlastné práva na značku z konkurzu v roku 2003. Dnes už sa ku klasickým materiálom pridali aj napríklad koža alebo guma a preto si aj pri zachovanom klasickom tvare získali Converse tenisky obľúbencov aj medzi náročnejšími a staršími zákazníkmi. Spoločnosť má mnoho fanúšikov hlavne medzi mladými ľuďmi, ktorý vyznávajú voľný štýl života. Verných nasledovateľov si získala aj tým, že v obuvi sa prezentovali mnohé svetové hviezdy, ako napríklad Kurt Cobain alebo skupina Metallica. Okrem obuvi značka pravdaže predáva aj oblečenie (tričká, mikiny) a tašky, batohy, čiapky alebo šiltovky.

http://www.converse.com/

 
 
Dni dopravy zdarma

 

Priprav sa na Vianoce v kľude, bez stresu a z pohodlia domova. Navyše bez poštovného! Zimná edícia dní dopravy zdarma je tu! Aj tento rok zaplatíme dopravu za teba až počas šiestich dní akcie Dni dopravy zdarma 2019, ktorá sa bude konať v čase od 15.11. 2019 - 17.11. 2019.
Začiatok akcie je 15.11. 09:00 a koniec akcie je 17.11. 23:59

To znamená, že za každú objednávku nad 15€ v čase trvania akcie poštovné zaplatíme za teba! Doprava zdarma však platí iba na území Slovenskej republiky. Neriskuj nákupom v podozrivých obchodoch.

 
 
Najpredávanejšie
 
 
Vyberte si z ponuky

Tenisky Converse

Tenisky Converse (0)Converse

4.9 14
 
Zvoľte si niektorú z kategórií.
 
 
Navštívili ste
 
 
Converse

Converse Chuck Taylor je už ikonické meno pre najoblúbenejšie tenisky od značky Converse. Converse je známe najmä kvôli teniskám, no čím ďalej tým viac sa presadzuje aj ponukou oblečenia ako mikín, tričiek či šprtových tašiek.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia