ÚVOD > ZNAČKY > Converse
 
NEZMEŠKAJTE AKCIOVÝ VÝPREDAJ
02.03.2020
 
 
Cenová hladina
 
 
Converse

CONVERSE Chuck Taylor je už ikonické meno pre najoblúbenejšie tenisky od značky Converse. Converse je známa najmä kvôli teniskám, no čím ďalej tým viac sa presadzuje aj ponukou oblečenia ako mikín, tričiek či kabeliek.

Značka Converse je dnes divíziou Nike, Inc. Nike má vlastné práva na značku z konkurzu v roku 2003. Dnes už sa ku klasickým materiálom pridali aj napríklad koža alebo guma a preto si aj pri zachovanom klasickom tvare získali Converse tenisky obľúbencov aj medzi náročnejšími a staršími zákazníkmi. Spoločnosť má mnoho fanúšikov hlavne medzi mladými ľuďmi, ktorý vyznávajú voľný štýl života. Verných nasledovateľov si získala aj tým, že v obuvi sa prezentovali mnohé svetové hviezdy, ako napríklad Kurt Cobain alebo skupina Metallica. Okrem obuvi značka pravdaže predáva aj oblečenie (tričká, mikiny) a tašky, batohy, čiapky alebo šiltovky.

http://www.converse.com/

 
 
Najpredávanejšie
 
 
Vyberte si z ponuky

Tenisky Converse

Tenisky Converse (0)Converse

4.9 14
 
Zvoľte si niektorú z kategórií.
 
 
Navštívili ste
 
 
Converse

Converse Chuck Taylor je už ikonické meno pre najoblúbenejšie tenisky od značky Converse. Converse je známe najmä kvôli teniskám, no čím ďalej tým viac sa presadzuje aj ponukou oblečenia ako mikín, tričiek či šprtových tašiek.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia