ÚVOD > ZNAČKY > Alpina
 
NEZMEŠKAJTE AKCIOVÝ VÝPREDAJ
02.03.2020
 
 
Cenová hladina
 
 
Alpina

Nemecká značka Alpina patrí medzi najvýznamnejších výrobcov lyžiarskych a cyklistických doplnkov. V súčasnosti je Alpina jednotkou na piatich európskych trhoch, v Nemecku, Taliansku, Rakúsku, Švajčiarsku Slovinsku. Ďalej má dve dcérske spoločnosti v Rakúsku Švajčiarsku. V zimnom programe ponúka lyžiarske helmy, lyžiarske okuliare chrániče chrbtice. V letnom programe nájdete širokú škálu športových,  módnych okuliarov či obuvi. Produkty značky Alpina sú predávané v 35 krajinách sveta sú vyhľadávané pre svoje vynikajúce vlastnosti, neopozeraný dizajn aj profesionálnymi športovcami, Ako Björn Kircheisen Alebo Didier Cuche. Expertný tím neustále pracuje na inováciách, ktoré zvyšujú bezpečnosť, pohodlie.


Oficiálny web výrobcu nájdeš na adrese:  http://www.alpina.si/

 
 
Najpredávanejšie
 
 


Alpina

5 1
 
Zvoľte si niektorú z kategórií.
 
 
Navštívili ste
 
 
Likvidácia

Vybrali sme pre teba tovar, ktorý je za skutočne likvidačné ceny! Garantujeme ti minimálnu zľavu 50% za každý produkt v tejto kategórií, vyber si aj ty svoju časť výstroje, ktorá ti chýba za cenu, akú nenájdeš nikde inde! Likvidujeme posledné kusy tovaru z neaktuálnych kolekcií alebo veľkostných rád, ponuka platí len do vypredania zásob!

Ak si si z našej ponuky nevybral, stále môžeš navštíviť sekciu Totálny výpredaj, v ktorej sú produkty s garantovanou zľavou 30% a vyššie

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia