ÚVOD > ŠPORT > Kemping > Variče > Závetrie VAR
 

Závetrie VAR

Popis produktu

Dôležitým doplnkom variča je odnímateľné závetrie, ktoré je novo vyriešené tak, aby mohlo v opačnej polohe slúžiť ako stabilizačná podložka sústavy kartuša - varič. V praxi, obzvlášť za veterného počasia, dochádza k značnej úspore paliva 25%! Závetrie naozaj účinne chráni plameň pred nárazmi vetra a veľká reflexná plocha odráža všetko teplo spalných plynov pod varnú nádobu. Nasadenie a vybratie je veľmi jednoduché, skladnosť variča zostáva zachovaná a váha závetria z hľadiska usporeného paliva je zanedbateľná. Závetrie je perfektne kompatibilné s trojdielnou jedálenskou súpravou, ktorú poznáme pod označením "ešus", nezaberá teda prakticky žiadny priestor vo vzťahu k váhe usporeného paliva.

Závetrie je možné použiť s menšou nádobou z nami ponúkaných kempingových sád, ako je Makalu, Everest, Al-inox, titánová súprava - perfektne kompatibilný je s ešusmi.

Veľkou výhodou je tiež veľmi jednoduchá "montáž" a "demontáž" závetria, tým zostáva zachovaná skladnosť samotného variča.

Funkcia stabilizátor či statív bomby: veľmi jednoduchým spôsobom sa kartuša s varičom upne na opačnú stranu závetria

Parametre


Video


Otázka na produkt


Výhodné balíky


5 (3 hlasy)
Výrobca:VAR
Vaša cena: 4,20 € Bežná cena: 4,90 € Ušetríš 14 %
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Doprava zdarma od 60€ Nakúp v našom e-shope za 60 eur a poštovné za teba zaplatíme my! Overený obchod sme tu pre teba Sme držiteľmi certifikátov overeného obchodu a máme viac než 1000 recenzií na portáli heureka.sk Garantujeme najnižšie ceny Ceny na našom e-shope sú podložené garanciou najnižšej ceny - presvedč sa na vlastnej koži! Výmena zdarma pre oblečenie a obuv nad 160 € Pri objednávke oblečenia a obuvi, s hodnotou viac ako 160 € ti poskytneme výmenu tovaru zdarma a veľmi rýchlo.
Ohľadom tohto produktu ti poradí: Patrik 0917 225 882
avatar

Užitočný doplnok k variču VAR 2. Výrazne šetrí palivo, odráža "stratené" teplo naspäť na nádobu a umožňuje variť aj za vetra. Oplatí sa.

...
avatar

Vydarený doplnok k variču VAR 2, na prípravu teplého jedla za akýchkoľvek poveternostných podmienok.

...
avatar

maximálna spokojnosť, dostal som to, čo som aj očakával - viacúčelové zariadenie (závetrie + stabilizácia kartuše)

...

Podeľ sa o svoj názor s ostatnými

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
Navštívili ste
Závetrie VAR Závetrie VAR
5 3
4,90 € 4,20 € Ušetríš 14 %
Top
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia