Bezpečný nákup v Adam Sporte

 
 
 
 
ÚVOD > Bezpečný nákup v Adam Sporte
 
Bezpečný nákup v Adam Sporte

 

Skutočne zložitá situácia súvisiaca so šíriacim sa vírusom COVID-19 nám všetkým komplikuje a mení životy, zvyky a každodenné bežné priority. V záujme ochrany zdravia našich zamestnancov, ale tiež vás, našich zákazníkov pristupujeme k bezpečnostným opatreniam, ktoré sme zrhnuli do zonamu nižšie.

 

Doprava zadarmo nad 10€ pre všetky objednávky!

Nemusíš nikam chodiť a navyše dopravu zaplatíme za teba. Tvoju objednávku ti dovezie domov kurér alebo si ju nechaj odloženú na pošte. Nakupuj bezpečne a z pohodlia domova. 
Doprava zdarma nad 10€ platí len pre objednávky s dodaním na územi SR. Vážime si Vaše aj naše zdravie a snažíme sa obmedziť zdravotné riziká. Využi preto možnosť prevádzky nášho internetového obchodu adamsport.eu, ktorý je tu pre teba nonstop!

 

 

Predajňa Adam Sport otvorená!

Naša predajňa je základe vyhlásenia vlády SR od 22.4. otvorejná aj pre bežný nákup (vrátane skúšania oblečenia a obuvi).Žiadame však o zváženie spôsobu dopravy a o uprednostnenie objednania s dopravou až domov, pred objednávkou s vyzdvihnutím na predajni.

 

 

Vo všeobecnosti však chceme všetkých poprosiť k zodpovednému správaniu sa a zvýšenej empatii voči nám a hlavne kuriérom, ktorých ste si zvolili pre doručenie tovaru. Ide o základný kameň úspechu aj pri doručovaní balíkov. Zostaňme optimisti a spolu to úspešne zvládneme!

Odporúčania a opatrenia našej kuriérskej spoločnosti GLS

- odporúčame za objednaný tovar zaplatiť vopred, v prípade dobierky využili platbu kartou. Eliminovaním nevyhnutného osobného kontaktu kuriéra s príjemcom výrazne znižujeme možnosť prenosu nákazy a tiež zrýchľujeme proces doručovania balíkov!

- po objednaný tovar si príďte k vozidlu kuriéra a nevyžadujte od neho doručenie priamo pred bytové dvere, do kancelárie v obchodnom centre. Príjemca by mal zároveň pri preberaní rovnako ako kuriér používať ochranné pomôcky (rúško, rukavice...) a dodržiavať bezpečný odstup od kuriéra

- v prípade že sa nachádzate v karanténe, informujte kuriéra, hneď ako Vás kontaktuje ešte pred samotným doručením balíka!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia