NEZMEŠKAJTE DOPRAVU ZDARMA
18.11.2019
 
 
Cenová hladina
 
 
Coqui

COQUI je česká značka, ktorá bola založená v roku 2008. Dalo by sa ju prezývať "český Crocs", pretože sa rovnako ako tento americký velikán zameriava na výrobu voľnočasovej obuvi, ktorú si obľúbi celá rodina. Pri navrhovaní topánok je kladený vysoký dôraz na precíznosť práce, spoľahlivé materiály a samozrejme aj pohodlnosť pri nosení. A že sa nejedná len o samotné prázdne slová, od ktorých sa realita výrazne odlišuje, svedčia aj certifikáty od uznávanej organizácie ITC, teda Inštitútu pretestovania a certifikáciu.
Obuv značky Coqui vyniká svojou farebnosťou, ľahkou váhou a v neposlednej rade taktiež zdravotnou a mechanickou spôsobilosťou. Pri navrhovaní a výrobe topánok kladie Coqui dôraz na pohodlie pri ich nosení. Ceny obuvi Coqui si držia dostupnú úroveň pre každého z Vás. Doprajte svojím nohám relax s Coqui a uvidíte, že Vás nesklame. 

http://www.coqui.cz/

 
 
Dni dopravy zdarma

 

Priprav sa na Vianoce v kľude, bez stresu a z pohodlia domova. Navyše bez poštovného! Zimná edícia dní dopravy zdarma je tu! Aj tento rok zaplatíme dopravu za teba až počas šiestich dní akcie Dni dopravy zdarma 2019, ktorá sa bude konať v čase od 15.11. 2019 - 17.11. 2019.
Začiatok akcie je 15.11. 09:00 a koniec akcie je 17.11. 23:59

To znamená, že za každú objednávku nad 15€ v čase trvania akcie poštovné zaplatíme za teba! Doprava zdarma však platí iba na území Slovenskej republiky. Neriskuj nákupom v podozrivých obchodoch.

 
 
Najpredávanejšie
 
 

Cogui

 
Zvoľte si niektorú z kategórií.
 
 
Navštívili ste
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia