Cenová hladina
 
 
Coqui

COQUI je česká značka, ktorá bola založená v roku 2008. Dalo by sa ju prezývať "český Crocs", pretože sa rovnako ako tento americký velikán zameriava na výrobu voľnočasovej obuvi, ktorú si obľúbi celá rodina. Pri navrhovaní topánok je kladený vysoký dôraz na precíznosť práce, spoľahlivé materiály a samozrejme aj pohodlnosť pri nosení. A že sa nejedná len o samotné prázdne slová, od ktorých sa realita výrazne odlišuje, svedčia aj certifikáty od uznávanej organizácie ITC, teda Inštitútu pretestovania a certifikáciu.
Obuv značky Coqui vyniká svojou farebnosťou, ľahkou váhou a v neposlednej rade taktiež zdravotnou a mechanickou spôsobilosťou. Pri navrhovaní a výrobe topánok kladie Coqui dôraz na pohodlie pri ich nosení. Ceny obuvi Coqui si držia dostupnú úroveň pre každého z Vás. Doprajte svojím nohám relax s Coqui a uvidíte, že Vás nesklame. 

http://www.coqui.cz/

 
 
Hlasujte za nás v súťaži shop roku 2017

Pomôž nám oceniť pracovitosť, kreativitu, nápady, ústretovosť voči zákazníkom, dlhodobú serioznosť a najmä množstvo práce, práce, práce

Už po deviatykrát by sme sa radi zaradili medzi najserióznejšie a populárne eshopy na Slovensku kedže vaše DAKUJEM a naše PROSÍM je hnacím motorom v basecampe AdamSport-u. Rovnako, ako v predchádzajúcich rokoch o nich rozhodnú reálni zákazníci a odborná porota. Heureka.sk vyhlási v súťaži ShopRoku o najkvalitnejšie, najpopulárnejšie a najzaujímavejšie e-shopy slovenského internetu za rok 2017.

Radi by sme si pomerali sily s tými najlepšími na Slovensku, pomôž nám aj ty priateľu svojím hlasom. Hlasovanie ti nezaberie viac než minútu, tak smelo do toho!

Hlasovať môžeš na tejto adrese

 
 
Zoradiť podľa: Zostupné poradie
Zobraziť: 
 
Zvoľte si niektorú z kategórií.
 
 
Navštívili ste
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia