Darčekové kupóny po objednávke | Adam Sport.eu

 
 
 
 
ÚVOD > Darčekové kupóny
 
Hlasujte za nás v súťaži shop roku 2017

Pomôž nám oceniť pracovitosť, kreativitu, nápady, ústretovosť voči zákazníkom, dlhodobú serioznosť a najmä množstvo práce, práce, práce

Už po deviatykrát by sme sa radi zaradili medzi najserióznejšie a populárne eshopy na Slovensku kedže vaše DAKUJEM a naše PROSÍM je hnacím motorom v basecampe AdamSport-u. Rovnako, ako v predchádzajúcich rokoch o nich rozhodnú reálni zákazníci a odborná porota. Heureka.sk vyhlási v súťaži ShopRoku o najkvalitnejšie, najpopulárnejšie a najzaujímavejšie e-shopy slovenského internetu za rok 2017.

Radi by sme si pomerali sily s tými najlepšími na Slovensku, pomôž nám aj ty priateľu svojím hlasom. Hlasovanie ti nezaberie viac než minútu, tak smelo do toho!

Hlasovať môžeš na tejto adrese

 
 
Darčekové kupóny po objednávke

Darčekové kupóny po objednávke - AdamSport.eu

Neprestávame ťa obdarovávať aj po tom, čo si u nás nakúpil! Našou výhodou je, že po nákupe nad 100 / 200 / 300  dostaneš od nás zľavový kupón v hodnote 5/10/15 € na ďalší nákup.

Ale pozor! Kúpón je jednorázový a platí 2 mesiace od uskutočnenia tvojej objednávky. Neprešvihni preto spôsob, ako pri nákupe znova ušetriť! 

Všetky výhody nákupu na našej stránke nájdeš v sekcií ako ušetriť

Nezabudni, že ak chceš niekoho potešiť, či obdarovať, no nevieš si poradiť s výberom tovaru, máme pre teba darčekové poukážky, ktorými predídeš prípadnému sklamaniu z nevhodného darčeku alebo veľkosti. Vyber si z hodnôt 20, 50, 75, 100 a 150 €.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia