Dni Sir Joseph | Adam Sport.eu

 
 
 
 
ÚVOD > Dni Sir Joseph
 
Hlasujte za nás v súťaži shop roku 2017

Pomôž nám oceniť pracovitosť, kreativitu, nápady, ústretovosť voči zákazníkom, dlhodobú serioznosť a najmä množstvo práce, práce, práce

Už po deviatykrát by sme sa radi zaradili medzi najserióznejšie a populárne eshopy na Slovensku kedže vaše DAKUJEM a naše PROSÍM je hnacím motorom v basecampe AdamSport-u. Rovnako, ako v predchádzajúcich rokoch o nich rozhodnú reálni zákazníci a odborná porota. Heureka.sk vyhlási v súťaži ShopRoku o najkvalitnejšie, najpopulárnejšie a najzaujímavejšie e-shopy slovenského internetu za rok 2017.

Radi by sme si pomerali sily s tými najlepšími na Slovensku, pomôž nám aj ty priateľu svojím hlasom. Hlasovanie ti nezaberie viac než minútu, tak smelo do toho!

Hlasovať môžeš na tejto adrese

 
 
Dni Sir Joseph v Adam Sporte

Príď sa na našu predajňu vlastné oči presvedčiť o kvalite, prepracovanosti a funkčnosti produktov Sir Joseph! 

Už takmer 40 rokov vyrába Sir Joseph kvalitné outdoorové vybavenie. Exkluzívny český výrobca páperového a primaloftového oblečenia, páperových spacákov, nepremokavého oblečenia aj oblečenia pre voľný čas. Skúsenosti z desiatok expedícií do najvyšších hôr sveta a inšpirácie od najlepších svetových horolezcov súčasnosti sú priamo využité v každom jednom produkte.

KDE?

Predajňa Adam Sport Ružomberok

KEDY?

23.11.2016 9:00 - 13:00

AKO?

Priamo na predajni si svoj stánok rozloží Sir Joseph Expert Marek Klíma, ktorý ti poskytne kompletné informácie a užitočné rady o produktoch Sir Joseph.

VÝHODY NÁKUPU POČAS DNÍ SIR JOSEPH

Využi v tento deň internetovú akciu na páperové oblečenie Sir Joseph v hodnote -18% (v deň akcie je akcia na páperové oblečenie na e-shope - 18%)

Akčná ponuka tovaru na predajni:

Sir Joseph Rimo 850 adamsport.euSir Joseph Kjerag II - adamsport.eu

 

Využi v tento deň internetovú akciu na páperové oblečenie Sir Joseph v hodnote -18%

Prečítaj si dôvody, prečo odporúčame z ponuky páperového oblečenia práve Sir Joseph! 

Nie je perie ako perie! Čakáme ťa 23.11. 2016 na predajni!

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia