ÚVOD > ZNAČKY > Gilmonte
 
NEZMEŠKAJTE AKCIOVÝ VÝPREDAJ
29.2.2020
 
 
Cenová hladina
 
 
Gilmonte

Predmetom činnosti firmy Gilmont je výroba prepletaných lán, pomocných šnúr, šnúr pre priemyselné použitie, pruženiek, šnúrok do topánok, ako aj výroba popruhov. Hmatateľným dôkazom technologickej vyspelosti firmy je nová generácia horolezeckých a pracovných lán, ktorá je uvedená na trh pod novou obchodnou značkou Gilmonte, ktorej výhradným vlastníkom je firma ŽILMONT. Súčasťou portfólia firmy je aj konfekčná výroba upínacích a viazacích prostriedkov, iných výrobkov na základe požiadaviek zákazníka.

ŽILMONT bol po dlhé roky spoľahlivým regionálnym výrobcom bezpečnostných lán pre voľný čas a prácu vo výškach. Zmeny v manažmente výroby lán umožnili zostaviť špičkový tím pod logom GILMONTE. Nový tím, nové logo, nová technológia s hlavným poslaním, ktorým je užívateľský komfort, bezpečnosť a dlhá životnosť lán. Na identickú kvalitu lán dohliada neustále systém riadenia kvality reprezentovaná európskou normou EN ISO 9001/2000.

GILMONTE berie svoje záväzky voči bezpečnosti zákazníka vážne. Preto sme si ako testovacie laboratórium a certifikačný inštitút vybrali jedno z najprísnejších miest na svete. Je to novo vzniknuté laboratórium v ​​Jablonci nad Nisou v Českej republike. Ich špičkové vybavenie akreditované svetovou horolezeckou úniou UIAA odhalí pravý stav vzoriek GILMONTE. Tým sa odovzdané parametre lán stávajú čestnou zmluvou medzi GILMONTE a užívateľom našich lán. Krok za krokom sa blížite k úpätiu kolmej steny, ktorá vás povedie bližšie k vašim snom. Zažijete ďalšie chvíle priateľstva v skalných stenách alebo v jaskyniach. Jedným z vašich priateľov bude lano GILMONTE. Tichý spoločník, príjemný v ruke pri cvaknutí do ďalšej a ďalšej karabíny. Ani si neuvedomíte, že ho používate, keď v chladnej jaskyni presadáme na ďalšiu vertikálu.

 
 
Najpredávanejšie
 
 

Gilmonte

 
Zvoľte si niektorú z kategórií.
 
 
Navštívili ste
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia