NEZMEŠKAJTE DOPRAVU ZDARMA
18.11.2019
 
 
Cenová hladina
 
 
Dni dopravy zdarma

 

Priprav sa na Vianoce v kľude, bez stresu a z pohodlia domova. Navyše bez poštovného! Zimná edícia dní dopravy zdarma je tu! Aj tento rok zaplatíme dopravu za teba až počas šiestich dní akcie Dni dopravy zdarma 2019, ktorá sa bude konať v čase od 15.11. 2019 - 17.11. 2019.
Začiatok akcie je 15.11. 09:00 a koniec akcie je 17.11. 23:59

To znamená, že za každú objednávku nad 15€ v čase trvania akcie poštovné zaplatíme za teba! Doprava zdarma však platí iba na území Slovenskej republiky. Neriskuj nákupom v podozrivých obchodoch.

 
 
Najpredávanejšie
 
 

Gore

 
Zvoľte si niektorú z kategórií.
 
 
Navštívili ste
 
 
Gore

Gore- spoločnosť s dlhoročnou tradíciou a mnohými skúsenosťami. Jej história siaha až do roku 1958, keď bola založená Billom a Vievom Goreovcami v suteréne ich domu. Zlom nastal vtedy, keď v roku 1969 objavili  pozoruhodne všestranný nový polymér. Spoločnosť Gore sa vynájdením expandovaného polytetrafluóretylénu (alebo ePTFE) zaviazala zachovať si líderstvo v oblasti fluoropolymérov. Tento objav bol postupne použitý v lekárskych, tkanivových, farmaceutických a biotechnologických oblastiach, ropnom a plynárenskom priemysle, automobilovom priemysle, mobilnej elektronike, hudbe a polovodičoch. Spoločnosť Gore sa snaží riešiť problémy a nachádzať na ne riešenia tvorivým prístupom a zavádzaním spoľahlivých technológií.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia