ÚVOD > ZNAČKY > Growers Cup
 
Cenová hladina
 
 
Growers Cup

Growers Cup je Dánska spoločnosť sídliaca vo farmárskej oblasti Middelfart. Firmu založil milovník kávy Ulrik Skovgaard Rasmussen. Ulrikův tím úspešné vyvinul najvýnimočnejší a najinovatívnejší úplne jednoducho použiteľný koncept pre prípravu kávy a fantastického čaju.

Základnou myšlienkou Growers Cup je ponúknuť milovníkom kávy slobodný pôžitok tej najlahodnejšej kávy bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzate - Doma, na cestách, v práci, v škole, na prázdninách, pri treku ... žiadne stroje, žiadne čistenie, stačí horúca voda.
Growers Cup tak ponúka predovšetkým slobodu a príležitosť. A nielen pre milovníkov kávy,  tiež farárom produkujúcim kávu. Ich meno je umiestnené na obaloch každý tak vie kto tak fantastickú kávu vypestoval.
 

Oficiálny web výrobcu nájdeš na adrese: https://growerscup.coffee/

 

 
 
Hlasujte za nás v súťaži shop roku 2017

Pomôž nám oceniť pracovitosť, kreativitu, nápady, ústretovosť voči zákazníkom, dlhodobú serioznosť a najmä množstvo práce, práce, práce

Už po deviatykrát by sme sa radi zaradili medzi najserióznejšie a populárne eshopy na Slovensku kedže vaše DAKUJEM a naše PROSÍM je hnacím motorom v basecampe AdamSport-u. Rovnako, ako v predchádzajúcich rokoch o nich rozhodnú reálni zákazníci a odborná porota. Heureka.sk vyhlási v súťaži ShopRoku o najkvalitnejšie, najpopulárnejšie a najzaujímavejšie e-shopy slovenského internetu za rok 2017.

Radi by sme si pomerali sily s tými najlepšími na Slovensku, pomôž nám aj ty priateľu svojím hlasom. Hlasovanie ti nezaberie viac než minútu, tak smelo do toho!

Hlasovať môžeš na tejto adrese

 
 
Zoradiť podľa: Zostupné poradie
Zobraziť: 
 
Zvoľte si niektorú z kategórií.
 
 
Navštívili ste
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia