Cenová hladina
 
 
Hey

Firma vyrábajúca výrobky HEY má tradíciu od roku 1906, kedy sa začala zaoberať výrobou ošetrovacích prípravkov pre kožiarsky priemysel a jazdectvo. V roku1985 začala vlastný vývoj impregnačných prípravkov. Postupne sa ponuka rozšírila o antibakteriálne pracie prípravky, prípravky na pranie jemných flísových vlákien až po impregnačné prípravky membránových búnd.

Značka HEY sa na Slovenský a Český trh začala dovážať koncom roku 2009. Prvých priaznivcov si našla hlavne u tých ktorý tieto výrobky poznajú zo západnej európy. Postupne si však nachádza priaznivcov aj u nových ľudí, krorí doteraz nemali skúsenosti s výrobkami značky HEY.

Vlastný vývoj a výroba v Nemecku zaručujú kvalitu a spoľahlivosť ponúkaných výrobkov. Veríme, že aj vás osloví ponuka a budete spokojný s ponúkanými výrobkami.

 
 
Hlasujte za nás v súťaži shop roku 2017

Pomôž nám oceniť pracovitosť, kreativitu, nápady, ústretovosť voči zákazníkom, dlhodobú serioznosť a najmä množstvo práce, práce, práce

Už po deviatykrát by sme sa radi zaradili medzi najserióznejšie a populárne eshopy na Slovensku kedže vaše DAKUJEM a naše PROSÍM je hnacím motorom v basecampe AdamSport-u. Rovnako, ako v predchádzajúcich rokoch o nich rozhodnú reálni zákazníci a odborná porota. Heureka.sk vyhlási v súťaži ShopRoku o najkvalitnejšie, najpopulárnejšie a najzaujímavejšie e-shopy slovenského internetu za rok 2017.

Radi by sme si pomerali sily s tými najlepšími na Slovensku, pomôž nám aj ty priateľu svojím hlasom. Hlasovanie ti nezaberie viac než minútu, tak smelo do toho!

Hlasovať môžeš na tejto adrese

 
 
Zoradiť podľa: Zostupné poradie
Zobraziť: 
 
Zvoľte si niektorú z kategórií.
 
 
Navštívili ste
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia