Overený obchod

 
 
 
 
 
 
ÚVOD > Overený obchod
 
Hlasujte za nás v súťaži shop roku 2017

Pomôž nám oceniť pracovitosť, kreativitu, nápady, ústretovosť voči zákazníkom, dlhodobú serioznosť a najmä množstvo práce, práce, práce

Už po deviatykrát by sme sa radi zaradili medzi najserióznejšie a populárne eshopy na Slovensku kedže vaše DAKUJEM a naše PROSÍM je hnacím motorom v basecampe AdamSport-u. Rovnako, ako v predchádzajúcich rokoch o nich rozhodnú reálni zákazníci a odborná porota. Heureka.sk vyhlási v súťaži ShopRoku o najkvalitnejšie, najpopulárnejšie a najzaujímavejšie e-shopy slovenského internetu za rok 2017.

Radi by sme si pomerali sily s tými najlepšími na Slovensku, pomôž nám aj ty priateľu svojím hlasom. Hlasovanie ti nezaberie viac než minútu, tak smelo do toho!

Hlasovať môžeš na tejto adrese

 
 
Overený obchod

Ako každý e-shop, aj my sme hodnotení zákazníkmi - výsledkom našej práce je titul "Overený obchod" na ktorý sme právom hrdí, pretože ide o svedomitú každodennú prácu každého jedného z nás.

Sme držiteľmi zlatého certifikátu "overené zákazníkmi" na najväčšom cenovom porovnávači heureka.sk - práve na Heureke máme viac ako 1200 zákazníckych recenzií a viac ako 3300 hodnotení. Takisto tento zlatý certifikát vlastníme aj na porovnávači pricemania.sk; na tomto porovnávači máme viac ako 700 hodnotení a recenzií. Všetky spätné väzby a hodnotenia každého zákazníka svedčia o tom, že sa snažíme každému ponúknuť čo najlepšie služby. Zároveň sa chceme každému jednému zákazníkovi za prejavenú dôveru poďakovať a popriať ničím nerušený nákup v našom e-shope.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia