Ponuka práce

 
 
 
 
ÚVOD > Ponuka práce
 
Hlasujte za nás v súťaži shop roku 2017

Pomôž nám oceniť pracovitosť, kreativitu, nápady, ústretovosť voči zákazníkom, dlhodobú serioznosť a najmä množstvo práce, práce, práce

Už po deviatykrát by sme sa radi zaradili medzi najserióznejšie a populárne eshopy na Slovensku kedže vaše DAKUJEM a naše PROSÍM je hnacím motorom v basecampe AdamSport-u. Rovnako, ako v predchádzajúcich rokoch o nich rozhodnú reálni zákazníci a odborná porota. Heureka.sk vyhlási v súťaži ShopRoku o najkvalitnejšie, najpopulárnejšie a najzaujímavejšie e-shopy slovenského internetu za rok 2017.

Radi by sme si pomerali sily s tými najlepšími na Slovensku, pomôž nám aj ty priateľu svojím hlasom. Hlasovanie ti nezaberie viac než minútu, tak smelo do toho!

Hlasovať môžeš na tejto adrese

 
 

Bloger

Pondelok, 3. apríl 2017

Hľadáme aktívneho športovca napr. bežca, horolezca, aktívneho turistu so záujmom na písanie blogov, článkov, recenzií na produkty z nášho e-shopu www.adamsport.eu.

Celý článok...
 
 
 
Ponuka práce

Hľadáš prácu? Chceš sa stať členom nášho Adam Sport Teamu? Hľadáme mladého kreatívneho človeka s chuťou do práce. Si mladý človek, študent, hľadáš brigádu na prilepšenie, hľadáš svoje uplatnenie a chýbajú ti len skúsenosti? Zavolaj, píš, mailuj, alebo príď sa priamo k nám do Adam Sportu predstaviť. Svoj životopis pošli na adresu luptak.patrik@gmail.com alebo adamsport@adamsport.eu a my sa ti ozveme. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia