ÚVOD > POŽIČOVŇA > Požičovňa - Skialp RužaSki
 
SKIALP TEST CENTRUM & RUŽA SKIALP POŽIČOVŇA

Našu požičovňu Ružaskialp sme na novú sezónu upgradovali na nový level! A to znamená viac než 30 skialpinistických setov vybavených TOP lyžami La Sportiva, Scott, Fischer, Black Crows. Ideálna možnosť si ich požičať v prípade, že si chceš skialpinizmus vyskúšať alebo rovno otestovať, ak máš v hľadáčku zakúpiť nové lyže. Lyže sú vybavené takisto viazaniami Dynafit a Fritchi a Kreuzspitze, ktoré sú vo všetkých aspektoch rozhodne bezpečné.

Už za 20 € / deň si môžeš užiť dobrodružstvo v horách s krásnymi zážitkami.

Vyber si z našej ponuky setov podľa značky lyží:

 

 

 
 
Cenová hladina
Výrobcovia
Filtrovanie produktov podľa výrobcov
Špeciálne skupiny
Filtrovanie podľa špeciálnych skupín
Veľkosť
 
 


Požičovňa - Skialp RužaSki

5 3
Zoradiť podľa: Zostupné poradie
Zobraziť:

 
 
 
Navštívili ste
 
 
 
 
Všeobecné podmienky outdoor požičovne

 

Rezervácia

Pri požičiavaní športovej výstroje požadujeme od zákazníka zloženie finančnej zábezpeky cca 400€ alebo dvoch platných dokladov totožnosti, ktorý nebude počas vypožičania potrebovať. V zábezpeke nie je zahrnutá cena zapožičania, ktorú platí zákazník vždy dopredu.

- Výstroj doporučujeme rezervovať v dostatočnom časovom predstihu, hlavne to platí pre skupiny ľudí.

- Rezerváciu môžete vykonať telefonicky 0902 112 221 alebo 0917 225 882 alebo e-mailom nedelka@centrum.sk, alebo osobne.

- Pri rezervácii je potrebné uviesť kontaktné údaje (meno, adresa, tel. číslo, e-mail), predmet (vybavenie, kód), spôsob prevzatia, termín  požičania a vrátenia. Každá rezervácia bude potvrdená.

 

Doba požičania
Jeden deň = v rámci otváracích hodín požičovne

 

Vrátenie

- Predmet požičania sa vracia primerane očistený. Pokiaľ sa výstroj poškodila, aj keď závada nie je viditeľná, nahláste to pri vrátení.

- Pri osobnom vrátení je potrebná Zmluva o zapožičaní.

- Po vrátení bude vybavenie skontrolované a následne Vám bude vrátená záloha.

 

Upozornenie

- Minimálne sa účtuje požičovné za 1 deň.

- V prípade, že chcete predĺžiť dobu zapožičania vybavenia, ste povinný nám túto skutočnosť bezodkladne oznámiť na telefón požičovne 0902 112 221.

- Pri strate alebo poškodení výstroje, je nutné zaplatiť náhradu škody v adekvátnej výške, výšku škody určí obsluha požičovne. Táto suma sa odpočíta zo zaplatenej zálohy.

- Požičovňa Ružaskialp - nenesie zodpovednosť za škody, ktoré zákazníkovi vzniknú v súvislosti s používaním zapožičaného materiálu.

 

Dodržiavajte pravidlá bezpečnosti pri pohybe na horách a v prírode!

Preberajúci svojim podpisom na preberajúcom protokole potvrdzuje súhlas so všeobecnými podmienkami požičovne lyžiarskej a skialpovej výstroje !!!

 

V prípade, že ste si našu výstroj v požičovni už vyskúšali a chceli by ste si ju aj priamo kúpiť, odporúčame Vám navštíviť našu ponuku výhodných skialpinistických setov, kde nájdete najlacnejšie sety na Slovensku! 

Myslite na svoju bezpečnosť a obohaťte svoju výbavu o lavínovú výstroj, pomocou ktorej môžete kedykoľvek zachrániť ľudský život alebo byť zachránený priamo sám!

 

 
 
Ponúkame skialpové kurzy pod dohľadom odborníka

Okrem vypožičania skialp výstroje v požičovni RužaSkialp máš možnosť využiť skialpinistický kurz v prípade, že so skialpom začínaš alebo sa potrebuješ zdokonaliť. Pretože skialpinizmus zďaleka neznamená len výšlap a zjazd, odporúčame ti takýto druh kurzu obzvlášť absolvovať ak to myslíš zo skialpom vážnejšie. Počas kurzu absolvuješ skialpinistickú túru a osvojíš si teoreticky a najmä prakticky všetky činnosti spojené pre tvoj bezpečný pohyb v zimnom horskom teréne.

Kurz zahŕňa:
- predstavenie skialp výstroje a jej správne používanie
- správna technika výšlapu a pohyb v teréne
- správne používanie lavínovej výstroje
- základy bezpečnosti počas lavínovej situácie

Cena kurzu: 40 €*

V prípade záujmu o kurz sa všetky informácie dozvieš na tel. čísle: 0902 112 221

Školiteľ: Milan Nedeľka 
- bývalý predseda HK Iames Ružomberok (1996-2006)
- bývalý predseda dobrovoľnej HZS v okrese Ružomberok
- cvičiteľ a inštruktor horolezectva
- pravidelný úspešný účastník pretekov dobrovoľnej HZS

Práve s ním absolvuješ a osvojíš si teoreticky a najmä prakticky všetky činnosti potrebné pre tvoj bezpečný pohyb v zimnom horskom teréne.

*uvedená ponuka nie je súčasťou ponuky služieb outdoor e-shopu Adam Sport

 
 
Skialp výhodne

Chystáš sa pripraviť na novú skialpovú sezónu? Zistil si po kontrole svojho skialpového vybavenia že potrebuješ niečo doplniť? Nevybral si si z ponuky nami zostavených skialpinistických setov alebo setov lavínového vybavenia? Alebo chceš so skialpom len začať a vynechať turistiku napešo či bežecké lyžovanie? Pre každý prípad máme pre teba túto extra ponuku!

 

Svoj skialpinistický alebo lavínový set si môžeš zostaviť z produktov v týchto kategóriách:

 


Zľava platí z doporučenej MOC! Samozrejme však nie je problém kombinovať aj tovar v zľavnených cenách, avšak ak je tebou zvolený produkt už v akcii a jeho zľava je vyššia než by bola v sete, pri kúpe produktu ako súčasť setu, ti bude jeho pôvodný zľava zohľadnená. Ovšem zľavy sa nesčítajú.
Napríklad: vyberieš lyžiarky so 40% zľavou - po pridaní do setu na ostatné položky získaš 20% zľavu, ale u lyžiarok ti zostáva 40% zľava. Na lyže viazanie alebo pásy ti poskytneme zľavu 20% z MOC ceny pred zľavou.

Ak sa ti zdá skialpové vybavenie trochu drahé je potrebné si uvedomiť, že pri kúpe vybavenia v sete ušetríte až 20% z ceny a navyše získaš istotu, že ti na skialpy nebude nič chýbať.Skialpinistické sety

Lyžiarky, lyže, viazanie, pásy, mačky:
- pri zakúpení 2 položiek získaš 20% zľavu!
- pri zakúpení 3 alebo 4 položiek setu získavaš 20% zľavu!

 


 

LAVÍNOVÉ SETY

Vyhľadávače, lopaty, sondy, lavínové batohy
- pri zakúpení vyhľadávača získaš -20% na lopatu alebo sondu
- pri kúpe lopaty + sondy získaš 20% zľavu na tento set
- pri kúpe lavínového batohu ziskaš zľavu 20 % na lopatu, sondu alebo vyhľadávač

 

 

SKIALP SETY DO 499€

SKIALP SETY DO 599€

SKIALP SETY DO 649€

SKIALP SETY DO 749€

SKIALP SETY DO 999€

SKIALP SETY DO 1279€

SKIALP TEST CENTRUM & RUŽA SKIALP POŽIČOVŇA

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia