Cenová hladina
Zameranie šporesterov
Výrobcovia
Filtrovanie produktov podľa výrobcov
Špeciálne skupiny
Filtrovanie podľa špeciálnych skupín
Dostupnosť
Filtrujte podľa dostupnosti produktov
 
 
Hlasujte za nás v súťaži shop roku 2017

Pomôž nám oceniť pracovitosť, kreativitu, nápady, ústretovosť voči zákazníkom, dlhodobú serioznosť a najmä množstvo práce, práce, práce

Už po deviatykrát by sme sa radi zaradili medzi najserióznejšie a populárne eshopy na Slovensku kedže vaše DAKUJEM a naše PROSÍM je hnacím motorom v basecampe AdamSport-u. Rovnako, ako v predchádzajúcich rokoch o nich rozhodnú reálni zákazníci a odborná porota. Heureka.sk vyhlási v súťaži ShopRoku o najkvalitnejšie, najpopulárnejšie a najzaujímavejšie e-shopy slovenského internetu za rok 2017.

Radi by sme si pomerali sily s tými najlepšími na Slovensku, pomôž nám aj ty priateľu svojím hlasom. Hlasovanie ti nezaberie viac než minútu, tak smelo do toho!

Hlasovať môžeš na tejto adrese

 
 

Športtestery

Zoradiť podľa: Zostupné poradie
Zobraziť: 
 
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
349,00 € 209,00 € Ušetríš 40 %
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
229,00 € 160,00 € Ušetríš 30 %
 
 
Navštívili ste
 
 
Športtestery

Športtestery sú síce merače času a fungujú ako klasické hodinky, no zároveň ti ponúkajé neskutočné množstvo ďalších užitočných funkcií, ktoré využiješ pri pobyte v prírode alebo pri pohybových aktivitách. Športtester ti ponúka množstvo užitočných informácií o orientácií v prírode, resp. dávajú pozor na tvoje zdravie a v neposledom rade sa môžu stať tvojim "osobným trénerom", s ktorým sa dostaneš až na vrchol.

Aké funkcie ti ponúkajú?

 - športestery zamerané na beh, cyklistiku alebo aktívny pohyb sa častokrát dodávajú aj s hrudným pásom, ktorý meria tepovú a srdcovú frekvenciu, takže máš nefalšované údaje ponúkané tvojím telom.

outdoorovo zamerané športestery majú v sebe GPS, kompas, barometer a niektoré na základe vyhodnocovania údajov častokrát dokážu presne varovať majiteľa pred nepríjmenou zmenou počasia.

Neveríš? Presvedč sa na vlastnej koži!

Ku takýmto športtesterom sa vynikajúco hodí aj športová kamera - o tvojich športových aktivitách budeš mať viacero dôkazov!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia