Zľavy pre kolektívy | Adam Sport.eu

 
 
 
 
 
 
ÚVOD > Zľavy pre kolektívy
 
Hlasujte za nás v súťaži shop roku 2017

Pomôž nám oceniť pracovitosť, kreativitu, nápady, ústretovosť voči zákazníkom, dlhodobú serioznosť a najmä množstvo práce, práce, práce

Už po deviatykrát by sme sa radi zaradili medzi najserióznejšie a populárne eshopy na Slovensku kedže vaše DAKUJEM a naše PROSÍM je hnacím motorom v basecampe AdamSport-u. Rovnako, ako v predchádzajúcich rokoch o nich rozhodnú reálni zákazníci a odborná porota. Heureka.sk vyhlási v súťaži ShopRoku o najkvalitnejšie, najpopulárnejšie a najzaujímavejšie e-shopy slovenského internetu za rok 2017.

Radi by sme si pomerali sily s tými najlepšími na Slovensku, pomôž nám aj ty priateľu svojím hlasom. Hlasovanie ti nezaberie viac než minútu, tak smelo do toho!

Hlasovať môžeš na tejto adrese

 
 

Zľavy pre kolektívy - individuálna ponuka

Štvrtok, 2. jún 2016

Potrebuješ nakúpiť oblečenie, obuv, horolezecký materiál, pracovné vybavenie vo väčšom množstve? Si členom športového klubu, turistickej organizácie, firmy, školy, profesionálnych zložiek a hľadáš lepšiu cenu a ponuku na mieru? Vieme ako na to! 

Pravidelne spolupracujeme so spoločnosťami, ktorým vieme vypracovať individuálnu ponuku a dodať tovar v presne stanovenom termíne.

Pre každého, kto má záujem o vypracovanie individuálnej ponuky na vybratý tovar ponúkame maximálnu ústretovosť, profesionalitu a ochotu vytvoriť výhodnú ponuku! Ak hľadáš tovar, ktorý potrebuješ, no v našej ponuke nieje, odporúčame ti navštíviť našu sekciu katalógov výrobcov, kde ho môžeš bez problémov nájsť a my sa ti ho budeme snažiť zaobstarať. 

Stačí, ak svoje požiadavky pošleš na mailovú adresu adamsport@adamsport.eu a my sa ti v dohľadnej dobe ozveme

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia