ÚVOD > ŠPORT > Horolezectvo > Karabíny > karabína Singing Rock Ozone - screwlock
 

karabína Singing Rock Ozone - screwlock

Popis produktu

Karabína Singing Rock OZONE bola navrhnutá pre použitie na upevnenie kladiek, blokantov alebo zlaňovacích a istiacich prostriedkov. Takmer oválny tvar u tejto karabíny umožňuje jednoduché otáčanie na istiacich stanovištiach alebo pri manipulácii so slučkami. Ideálna karabína tiež pre uchytenie do kotviacich dosiek.


     -poistka šróbovacia

     -Keylock

     -unikátne produktové číslo

 

Farba: modrá
Hmotnosť: 80 g
Materiál: dural (eloxovaný)
Pevnosť v pozdĺžnej osi: 26 kN
Pevnosť naprieč: 10 kN
Pevnosť s otvor. zámkom: 7 kN
Svetlosť (d): 21 mm

Parametre

Farba: modrá
Hmotnosť: 80 g
Materiál: dural (eloxovaný)
Pevnosť v pozdĺžnej osi: 26 kN
Pevnosť naprieč: 10 kN
Pevnosť s otvor. zámkom: 7 kN
Svetlosť (d): 21 mm

Video


Otázka na produkt


Výhodné balíky


0 (0 hlasov)
Výrobca:Singing Rock
Vaša cena: 9,30 € Bežná cena: 10,40 € Ušetríš 11 %
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Doprava zdarma od 60€ Nakúp v našom e-shope za 60 eur a poštovné za teba zaplatíme my! Overený obchod sme tu pre teba Sme držiteľmi certifikátov overeného obchodu a máme viac než 1000 recenzií na portáli heureka.sk Garantujeme najnižšie ceny Ceny na našom e-shope sú podložené garanciou najnižšej ceny - presvedč sa na vlastnej koži! Výmena zdarma pre oblečenie a obuv nad 160 € Pri objednávke oblečenia a obuvi, s hodnotou viac ako 160 € ti poskytneme výmenu tovaru zdarma a veľmi rýchlo.
Ohľadom tohto produktu ti poradí: Patrik 0917 225 882

Podeľ sa o svoj názor s ostatnými

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
Navštívili ste
karabína Singing Rock Ozone - screwlock Karabína Singing Rock OZONE bola navrhnutá pre použitie na upevnenie kladiek, blokantov alebo zlaňovacích a istiacich prostriedkov. karabína Singing Rock Ozone - screwlock 10,40 € 9,30 € Ušetríš 11 %
 
 
Karabíny

Karabína - súčasť starter packu správneho horolezca. Karabína je lezecká pomôcka, ktorá je súčasťou istiaceho reťazca. Je uzatvárateľná zámkom s pružinou alebo skrutkovou poistkou, ktorá slúži ako prvok na zaisťovací bod či sedák s lanom.

Pri istení či už na skale, v pracovnej oblasti alebo na Via Ferrate potrebuješ, aby si sa mohol na karabíny vždy spoľahnúť. Aj práve z tohto dôvodu ti ponúkame karabíny od špecialistov vo svojom odbore. Medzi tých patria: Petzl, Singing Rock, Skylotec, Ocún, Mammut, Black Diamond a iné. 

Všetky karabíne sú prehľadne rozdelené podľa toho, akým zámkom disponujú. U nás nájdeš šróbovacie, automatické, mailony či bez zámku.

Z našej ponuky ti odporúčame karabínu Singing Rock Hector, ktorá je vďaka vysokej pevnosti a veľkej svetlosti najčastejšie používaná na kotvenie ako centrálna karabína.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia