Poradenstvo | Adam Sport.eu

 
 
 
 
 
 
ÚVOD > BLOG > -PORADENSTVO - AKO VYBRAŤ?
 
Najnovšie články

Ako vybrať skialp lyže

Výber skialpových lyží je veľmi dôležitá vec. Ak si však chceš skutočne užívať nadšenie zo stúpania do kopca a tiež tak aj zjazdy je potrebné aby si výberu lyží venoval istý čas. Nasledovný článok ti pomôže správne vybrať.

Čítať viac

Ako vybrať skialp lyžiarky

Inovácie skialpinistických lyžiarok sa každým rokom posúvajú vpred. Tým sa aj výber vhodnej lyžiarky pre skialp stáva ťažším. Nevešaj však hlavu !!! Na to aby si si správne vybral kvalitné skialp lyžiarky ti pomôžeme v nasledujúcom článku.

Čítať viac

Ako vybrať skialp pásy

Chceš začať so skialpinizmom, ale nevieš aké pásy na stúpanie budeš potrebovať? V nasledujúcom článku ti poradíme, na čo by si nemal pri výbere skialp pásov zabudnúť...

Čítať viac

Testovačka Kreuzpitze Attacco SCTT

Náročnosť na výstroj u skialpinistov každým rokom narastá. Preto sme veľmi radi, že vám môžeme v Adam Sporte ponúknuť na výber z našich topových skialpinistických viazaní. Jedným z nich je aj viazko Kreuzpitze Attacco SCTT.

 

Čítať viac

Prečo práve Sir Joseph?

 

V našej ponuke páperového oblečenia a spacákov má značka Sir Joseph pomerne veľké zastúpenie. Prečítaj si pár dôvodov, detailov a zaujímavostí prečo preferujeme práve Sir Joseph ako jednotku vo výrobcoch páperových produktov.

Čítať viac

Ako správne vybrať outdoorovú obuv?

 

Skúšanie a kupovanie outdoorovej obuvi je samostatná kapitola v živote každého turistu. Poradíme ti, ako si vyberieš tie správne topánky na turistiku, aby si za svoje peniaze dostal presne to, čo potrebuješ

Čítať viac

Ako fungujú membrány Gore-Tex®, eVent® a Dermizax®?

Ak ťa zaujíma, na akom princípe fungujú najznámejšie outdoorové membrány Gore-Tex®, eVent® a Dermizax® tento článok je venovaný práve im

 

Čítať viac

Ako vybrať turistické nohavice?

Funkčné, pohodlné a premyslené do najmenšieho detailu – moderné turistické nohavice musia spĺňať aj najväčšie požiadavky outdoorových športovcov . V nasledujúcom článku vám ukážeme, akému vybaveniu a materiálom by ste mali venovať pozornosť.

Čítať viac

Výber správnej veľkosti obuvi

Rozmýšlaš nad kúpou obuvi, no máš problém pri výbere správnej veľkosti? Nevieš správne namerať veľkosť svojho chodidla? Prečítaj si náš článok a spoznáš odpovede aj na tieto otázky

Čítať viac

Ako vybrať spacák

Spací vak je akási veľká termoska, ktorej úlohou je zabezpečiť  komfortný spánok tým, že okolo vás vytvorí izolačný obal. Úlohou nocľažníka je zas vyhriať si jeho vnútro tak, aby v ňom bolo príjemne teplo. Mnoho ľudí si myslí, že ich spacák bude hriať, pričom on “iba” izoluje.

Čítať viac
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia