Cenová hladina
Výrobcovia
Filtrovanie produktov podľa výrobcov
Špeciálne skupiny
Filtrovanie podľa špeciálnych skupín
Dostupnosť
Filtrujte podľa dostupnosti produktov
 
 
Hlasujte za nás v súťaži shop roku 2017

Pomôž nám oceniť pracovitosť, kreativitu, nápady, ústretovosť voči zákazníkom, dlhodobú serioznosť a najmä množstvo práce, práce, práce

Už po deviatykrát by sme sa radi zaradili medzi najserióznejšie a populárne eshopy na Slovensku kedže vaše DAKUJEM a naše PROSÍM je hnacím motorom v basecampe AdamSport-u. Rovnako, ako v predchádzajúcich rokoch o nich rozhodnú reálni zákazníci a odborná porota. Heureka.sk vyhlási v súťaži ShopRoku o najkvalitnejšie, najpopulárnejšie a najzaujímavejšie e-shopy slovenského internetu za rok 2017.

Radi by sme si pomerali sily s tými najlepšími na Slovensku, pomôž nám aj ty priateľu svojím hlasom. Hlasovanie ti nezaberie viac než minútu, tak smelo do toho!

Hlasovať môžeš na tejto adrese

 
 

Powerbanky

Zoradiť podľa: Zostupné poradie
Zobraziť: 
 
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
149,90 € 119,00 € Ušetríš 21 %
 
 
Navštívili ste
 
 
POWERBANKY

Priznajme si, že skoro všetci sme už žažili moment, kedy sme potrebovali využiť náš mobilný telefón, fotoaparát či kameru, no tieto zariadenia nám smutne oznámili, že ľutujú, ale majú slabú baterku, respekíve žiadnu. Keďže sme boli ďaleko od akejkoľvek možnosti, aby sme si toto zariadenie dobili, nič iné nám neostávalo ako popustiť od pôvodného zámeru.

My však prichádzame s riešením. Aký je to nezmysel šetriť po celý deň s baterkou! Je potrebné uskutočniť nasledujúci jednoduchý krok. Zakúp si spratnú powerbanku! Powerbanka, ktorá vyrieši tvoje potiaže s baterkou!

Powerbanky z našej ponuky ti ponúkajú množstvo funkcií, ktorými ťa ohúria. Maj svoj externý zdroj vždy po ruke!

Tak, keď už disponuješ powerbankou, zakúp si aj kvalitný športtester na meranie tvojich športových výkonov a športovú kameru!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia