Užitočné Tipy a Triky pre turistov

 
 
 
 
 
 
ÚVOD > BLOG > -TIPY A TRIKY
 
Hlasujte za nás v súťaži shop roku 2017

Pomôž nám oceniť pracovitosť, kreativitu, nápady, ústretovosť voči zákazníkom, dlhodobú serioznosť a najmä množstvo práce, práce, práce

Už po deviatykrát by sme sa radi zaradili medzi najserióznejšie a populárne eshopy na Slovensku kedže vaše DAKUJEM a naše PROSÍM je hnacím motorom v basecampe AdamSport-u. Rovnako, ako v predchádzajúcich rokoch o nich rozhodnú reálni zákazníci a odborná porota. Heureka.sk vyhlási v súťaži ShopRoku o najkvalitnejšie, najpopulárnejšie a najzaujímavejšie e-shopy slovenského internetu za rok 2017.

Radi by sme si pomerali sily s tými najlepšími na Slovensku, pomôž nám aj ty priateľu svojím hlasom. Hlasovanie ti nezaberie viac než minútu, tak smelo do toho!

Hlasovať môžeš na tejto adrese

 
 
Najnovšie pridané články

Black friday 2017

Piatok 13. je za dverami, no my sa nezľakneme. My si v piatok 13-teho spravíme šťastný deň, ale to nie je všetko,  pokračujeme šťastným víkendom 14. - 15. 10. 2017. Ak máš rád hory, v zime či v lete, pridaj sa k nám! :) 

Aj tento rok ušetríš viac ako 20% s Adamsportom počas bláznivej Black Friday akcie.

V Adamsporte zbožňujeme šport a outdoorové aktivity, no zbožňujeme a vážime si aj vás, našich zákazníkov a priaznivcov.  Neustále sa snažíme zlepšovať a prinášať to najlepšie pre vaše zážitky a dobrodružstvá spojené s lezením, skialpinizmom, turistikou či ďalšími športovými aktivitami (aj) v  horách. 
Preto sme si aj tento rok pripravili pre všetkých našich športových nadšencov, fanúšikov adrenalínu a aktívnych ľudí jedinečnú akciu Black Friday.

Čítať viac

Black Friday v AdamSporte

Aj tento rok sme pre teba spustili skvelú víkendovú akciu. Len počas týchto dní môžeš nákupom v Adam sporte ušetriť plno peňazí. Je to také jednoduché. Klikni si na tento článok a dozvieš sa viac...

Čítať viac

Buď v obraze, buď informovaný !

Chceš byť vždy informovaný čo máme nové v našom eshope alebo kamennej predajni Adam sportu? Nahoď si odber nášho newsletteru, sleduj naše aktuality a získaj ďalšiu zľavu na tvoje nákupy. Nasledujúci článok Ti ukáže ako na to ;)

Čítať viac

Tip na darček

Chcel by si niekoho z tvojej rodiny alebo priateľov potešiť či obdarovať? Nevieš čo presne by si mal danej osobe kúpiť? Po čom túži? V Adam sporte nie je nič nemožné :)

Čítať viac

Ako ušetriť nákupom cez e-shop alebo nesiahaj hlboko do vrecka!

V predošlých článkoch sme ti ponúkli 5 základných dôvodov, prečo nakupovať u nás a ako si vybrať zo širokej ponuky produktov v Adam sporte. Dnes tu pre teba máme ďalší skvelý tip, ako môžeš ušetriť a nakúpiť výhodnejšie.

Čítať viac

Ako si správne vybrať zo širokej ponuky produktov? JEDNODUCHÉ – Adam sport otestoval za teba

Nedokážeš si vybrať zo širokej ponuky produktov? Nezúfaj. Adam sport myslí aj na takých ako si ty ...

Čítať viac

5 dôvodov prečo nakupovať v Adam Sporte

Ahooj! Vítame ťa na našom novospustenom blogu Adam sportu. Nájdeš tu všetko potrebné, dozvieš sa, ako sa dá u nás ušetriť a získať všetky najnovšie informácie zo sveta outdooru. Nasledovný článok ti ponúkne dôvody, prečo máš nakupovať práve u nás.

Čítať viac
 
 
 
 
Navštívili ste
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia